Evald Kost, s.r.o. Evald Kost, s.r.o.     733 717 771     Napište nám

Pronájem kávovarů

Kávovary do kanceláře / Pronájem kávovarů

Naše společnost pro Vás připravila zajímavé kávové programy. Může se jednat o klasický pronájem kávovaru, ale také o pronájem přístroje pouze za pravidelný odběr kávy.

Pronajímáme kávovary, které se dokáží přizpůsobit požadavku každého zákazníka. Připravíme Vám řešení na míru pro firmu a kancelář, ale i pro kavárnu, bistro, restauraci, hotel a čerpací stanici.

Pronajměte si kávovar a o vše další se postaráme my – bezproblémový chod přístroje, pravidelnou údržbu a servis a samozřejmě i o dodávky kávy.

Jsme oficiálním distributorem kávovarů švýcarské společnosti Schaerer pro Českou republiku a přímým dovozcem holandských kávovarů a překapávačů Bravilor Bonamat. Kávovary Schaerer používají nejmodernější technologie a firma tak dlouhodobě patří k nejinovativnějším světovým výrobcům kávovarů pro profesionální a poloprofesionální užití. Firma Bravilor Bonamat je kromě espresso kávovarů a přístrojů na přípravu kávy z instantních  směsí proslulá zejména svými kávovary na filtrovanou kávu.

Více se o kávovarech Schaerer a Bravilor Bonamat dozvíte v sekci Naše kávovary.

V našem portfoliu samozřejmě nechybí ani kvalitní káva. Jsme výhradním dovozcem kávy italských značek Camardo, Antoniana a Campo.

Použijte prosím následující poptávkový formulář a vyžádejte si od nás podrobnou nabídku. Nechte se přesvědčit o výhodném spojení vynikajících kávovarů, skvělé kávy a perfektního servisu firmy Evald Kost.

Poptávkový formulář

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné.