Evald Kost, s.r.o. Evald Kost, s.r.o.     733 717 771     Napište nám

Blog

Kávovary do kanceláře / Novinky  / Budoucnost jde do výroby

Budoucnost jde do výroby

Schaerer coffee linkDigitální řešení Schaerer Coffee Link přináší svým zákazníkům nevyčerpatelné možnosti optimalizace v prodeji kávy a umožňuje tvorbu zcela nových obchodních modelů. Kávovary Schaerer budou postupně standardně vybaveny hardwarem pro integraci Schaerer Coffee Link. Pro co nejlepší přizpůsobení individuálním potřebám jsou k dispozici tři různé funkční balíčky digitálních řešení: výchozí balíček „Basic“ nabízí všechny důležité základní funkce. Pokročilejší, včetně doplňkových služeb Know-how Centrum a Media Pool,  jsou k dispozici v balíčcích „Premium“ a „Professional“. Při nákupu stroje, vybaveného integračním hardwarem se mohou zákazníci Schaerer registrovat na platformách a využít bezplatnou třicetidenní  zkušební verzi placených balíčků.

Schaerer Coffee Link má za cíl průběžně optimalizovat procesy týkající se správy a provozu kávovarů. Umožňuje vytvářet nové obchodní modely díky integrované databázi strojových a procesních dat. Digitální řešení přináší velké množství informací v uživatelsky přívětivé formě. Patří sem statistiky a datové výstupy, na jejichž základě lze zvyšovat efektivitu a ziskovost obchodu s kávou – například hloubkovou analýzou prodejních údajů, automatickou adaptaci nabídky nápojů podle výdejního místa v rámci jednoho řetězce,  nebo plánováním servisních úkonů a jejich prováděním pomocí vzdálené správy.

Porozumění požadavkům zákazníků, zvyšování výkonu, rozšiřování služeb

Moduly Schaerer Coffee Link se zaměřují na různé segmenty, aby co nejlépe vyšly vstříc individuálním potřebám. Je to propojení nástrojů, které poskytují informace o stavu stroje a obsahují veškerá data potřebná pro každodenní řízení v oblasti prodeje kávy. To jsou údaje o spotřebě, návody k řešení problémů, nastavování služeb, efektivní správa úloh v reálném čase. Vhled do každodenního podnikání lze získat celou řadou přizpůsobitelných statistik prodeje, spotřeby a ukazatelů kvality. V závislosti na tom, který ze tří funkčních balíčků (Basic, Premium nebo Professional) si zákazník vybere, získá přístup k celé řadě různých funkcí. K dispozici jsou například standardizované i uživatelsky upravené pokročilé analýzy založené na integrované platformě business intelligence. Uživatelé mají možnost přes „připojení třetích stran“ integrovat do těchto digitálních řešení své vlastní aplikace nebo síťová zařízení , což jim umožní využívat všech výhod firemních procesů.

Standardní hardwarový modul pro IoT

Všechny nové modely kávovarů Schaerer budou postupně standardně vybavovány hardwarem potřebným pro integraci Schaerer Coffee Link. Výjimkou jsou základní modely Schaerer Coffee Club a Schaerer Coffee Prime, ke kerým však lze hardware bez problémů dodatečně dodat. Totéž platí pro již vyrobené stroje. Objednejte si se svým novým kávovarem bezplatný 30denní zkušební účet s profesionálním balíčkem a přesvědčte se sami o výhodách digitální platformy.

Zdroj: Schaerer.com (kráceno)