Evald Kost, s.r.o. Evald Kost, s.r.o.     733 717 771     Napište nám

Blog

Kávovary do kanceláře / Novinky  / Nový koncept Café to-go

Nový koncept Café to-go

Stále více lidí si chce užívat kávu nejvyšší úrovně, když se pohybuje po městě, nebo na cestách. Od jara 2019 je k dispozici samoobslužný koncept Schaerer Premium Coffee Corner, který právě takovou kvalitativní úroveň zaručuje.  Provozovatelé kaváren, samoobslužných prodejen, čerpacích stanic, hotelových řetězců a dalších jím získávají jedinečné řešení s možností nabídnout nejvyšší úroveň kvality kávy z čerstvě namletých kávových zrn a čerstvého mléka. Schaerer Premium Coffee Corner vystačí pouze s jedním metrem čtverečním  prostoru a může být umístěn buď přímo v obchodě, nebo v prostředí odolném proti povětrnostním vlivům.

Samoobslužné stroje dokáží dnes vydávat celou řadu produktů, od sladkého občerstvení, po sendviče a dokonce i kávu. To vše z jednoho místa a právě káva pak nesplňuje často očekávání. S přístrojem Schaerer Premium Coffee Corner si můžete být jisti, že káva a kávové speciality budou mít stejnou kvalitu, jako v kavárně. Tajemství toho tkví v použití stejné, výkonné technologii, která zajišťuje vysokou úroveň kvality kávy pro stolní kávovary Schaerer. Samozřejmostí je káva nejen z čerstvě mletých kávových zrn a čerstvého mléka, ale může se pochlubit  i horkou, nebo studenou mléčnou pěnou na úrovni baristy, díky interovanému systému mléčné pěny Best Foam.

SPCCReady, steady, go!

Pro zajištění maximální flexibility a optimální integraci do jednotlivých obchodních modelů nabízíme koncept Schaerer Premium Coffee Corner ve třech verzích: Ready, Steady a Go! Liší se výbavou i stupněm přizpůsobení a konfigurovatelnosti. Od plně předkonfigurované verze až po přizpůsobené řešení vyvinuté společně se zákazníkem. S verzí „Ready“ získají zákazníci technické jádro kávovaru, podle svého přání, pokud jde o design a další vybavení. Verze „Steady“ nabízí vysoký stupeň volnosti designu, ale zahrnuje i další příslušenství, jako je lednice, nádrž na odpadní vodu, dávkovač šálků a podobně. S verzí „Go!“, Získáte nejvyšší výbavu Premium Coffee Corne a přistroj přiravený k okamžitému použití. Buď s brandingem podle vlastní představy, nebo v designu Schaerer. V tomto řešení potřebujete pouze napájení a přívod vody a můžete ihned začít. Tyto tři varianty byly vyvinuty na základě dlouhodobých zkušenností v oblasti OEM, řešení na míru, kdy od samého začátku reflektujeme individuální potřeby zákazníků a sestavujeme optimální verze. Volitelné funkce v každé verzi zajišťují další možnosti přizpůsobení.

Připojení Schaerer Coffee Link

Všechny verze Schaerer Premium Coffee Corner jsou standardně vybaveny digitálním přístupem Schaerer Coffee Link. K dispozici jsou tři různé funkční balíčky: Výchozí balíček „Basic“ nabízí všechny důležité základní aplikace.  Další funkce jsou k dispozici v balíčcích „Premium“ a „Professional“. „Basic“ je zaměřen na provoz a údržbu, má přístup do Schaerer Media Pool, Know-how Centra a internetového obchodu. „Premium“ disponuje funkcemi pro vzdálenou správu a sledování výkonu včetně statistik a dalších dat. Balíček „Profesionál“ je určen především pro potřeby dovozců, distributorů a prodejců kávovarů.

Zdroj: Schaerer.com (kráceno)