Evald Kost, s.r.o. Evald Kost, s.r.o.     733 717 771     Napište nám

Blog

Kávovary do kanceláře / Novinky  / Kávovar na překapávanou kávu WMF 9000 F

Kávovar na překapávanou kávu WMF 9000 F

Nový kávovar v portfoliu WMF

Kávovar na překapávanou kávu s integrovaným kontejnerem WMF 9000 F je ideální volbou pro majitele restaurací, kteří potřebují produkovat velké množství překapávané kávy a horké vody. Výrobce WMF rozšiřuje své portfolio kávovarů o novou variantu stroje. WMF 9000 F je kávovar  s integrovaným 4 litrovým kontejnerem, který umožňuje oddělené dávkování pro šálky, nebo různě velké hrnky. S dávkovačem mleté ​​kávy na 2,5 kilogramu (lze rozšířit na 3,8 kilogramu) a individuálně nastavitelným dávkováním horké vody, nabízí stroj vynikající flexibilitu. S výkonem až 500 šálků za hodinu je tento přístroj skvělým pomocníkem jak pro obslužný, tak pro samoobslužný provoz. Jako všechny profesionální kávovary WMF, i WMF 9000 F obsahuje WMF CoffeeConnect, řešení, analogické obslužnému softwaru Schaerer Coffee Link , partnerské firmy Schaerer.

Automatický proces vaření zajišťuje i to, aby se mletá káva používala co nejefektivněji tím, že prodlužuje dobu kontaktu mezi kávou a spařovací vodou. Kávové zbytky jsou likvidovány odlučovačem buďto pod pultem nebo, nebo se mohou automaticky splachovat do připojeného odpadu.

Diagnostika a monitorování v reálném čase

Všechny automatické stroje WMF nabízejí plně integrované balíčky digitálních řešení, které zajišťují nejvyšší kvalitu kávy v jakémkoli režimu. Telemetrické řešení  WMF CoffeeConnect  lze použít pro systematické monitorování a řízení, které umožňuje provozovatelům optimalizovat podnikání s kávou. Nově vyvinutý diagnostický nástroj umožňuje servisním technikům spolehlivě kontrolovat parametry vaření, jako je například teplota kotle, tlak, rychlost průtoku.

Snadné ovládání menu, údržba a servis

Přehledný desetipalcový barevný dotykový displej WMF 9000 F umožňuje uživatelům snadno najít menu požadované položky v samoobslužných nebo obsluhovaných provozech. Důmyslná konstrukce stroje zaručuje snadný přístup ke všem důležitým součástem každodenní údržby. Dávkovací jednotka čisticího granulátu provádí čištění plně automaticky. Uživatel může dočasně aktivovat funkci „CleanLock“, která  zamkne dotykový displej po dobu čištění.

Servis všech kávovarů značky WMF provádí firma Evald Kost s. r. o.