Kávovary do kanceláře

Pronajměte si kompletní řešení od nás!

Prodej kávy a kávovarů Káva do kanceláře Prodej kávy a kávovarů Servis kávovarů

Káva Camardo – jedinečná káva do kanceláře

Coffee_JoyPředstavujeme Vám řešení Camardo

Řešení Camardo sestává z kávovaru Coffee Joy osvědčeného výrobce Schaerer a dodávek kávy Camardo. Pronajměte si kávovar od nás a užívejte si špičkové kvality kávy Camardo. S naším kávovarem připravíte i kávové speciality, horké mléko, nebo jen vodu na čaj.

Coffee Joy

Tento kompaktní kávovar je určen pro přípravu espressa do kanceláří. Přístroj využívá špičkovou švýcarskou technologii Schaerer, má nízké provozní nároky při vysokém výkonu a obsluha kávovaru je snadná pomocí kontrolního dotykového panelu. Integrovaný mlýnek, pevné připojení na vodu (alternativně zásobník), externí chladnička na mléko a předpokládaná kapacita 50 šálků denně z něj dělá výkonný kávovar pro každou větší kancelář, nebo více kanceláří.

Technické specifikace

Nápojové variace:
  • Lungo Espresso
  • Latte Macchiato
  • Cappuccino
  • Horká voda
  • Espresso Macchiato
  • Mléčná pěna
  • Horké mléko
Kapacita: 50 šálků za den
Napětí / Příkon v kW: 230 V / 2,2 kW
Hmotnost: 16 kg
Rozměry: 405 x 305 x 445 mm
Pevný přívod vody: ano/ne (zásobník)

Nabídka kávy Camardo 

Mildlight CamardoMildlight 100 % Arabica

Prvotřídní 100 % Arabica s typickým ovocným a květinovým aromatem, připomínajícím karamel a mandle. Vyznačuje se vysokou, ale dobře vyváženou harmonickou kyselostí s jemně kořeněnou dochutí. Má charakteristickou chuť s plným a stálým tělem. 

Miscela Bar CamardoMiscela

Miscela je prvotřídní směs kávových zrn Arabica původem z Indie, Střední a Jižní Ameriky a malým množstvím vybraných kávových zrn Robusta pocházejících převážně z Jižní Ameriky. Vyznačuje se velmi vyváženou chutí se slabou kyselostí. Má sladkou chuť s oříškovou dochutí a pěnu s kompaktní texturou.

Imperial Bar CamardoImperial

Káva Imperial je prvotřídní směs s vysokým procentem kávových zrn Arabica z Indie, Střední a Jižní Ameriky. Vyznačuje se příjemnou vůní, vyváženou chuí s kořeněnnými tóny. Má dobrou úroveň kyselosti, stálou sametovou pěnu a lehce vínovou dochuť . Káva Imperial je skvělá volba pro milovníky tradičního espressa.

Espresso Crema CamardoEspresso Crema

Směs je vyráběná z kávových zrn odrůd Arabica a Robusta prvotřídní kvality. Má jemné a příjemné tóny, lehkou kyselost a je sladká a chutná. Je určená zejména k vychutnání pro brzké odpoledne, nebo večer.